Autyzm odkodowany! „Materia Autyzmu”

Podziel się artykułem!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Polecam…
„Materię Autyzmu” autorstwa Judith Bluestone

To coś więcej niż książka.

To podróż do świata osob z autyzmem. Świata niezwykle fascynującego, nam tak zwanym neurotypowym, nieznanego. Świata momentami przerażającego, gdy uświadamiamy sobie, z czym borykają sie autyści…
Podczas lektury książki dziwne osoby z autyzmem zaczynają się jawic jako zwyczajnie ludzkie, bliższe nam i bardziej nam podobne. Mające podobne pragnienia, żeby inni po prostu akceptowali nas takimi, jacy jestesmy.
A że ich umysł dziala nieco inaczej? Coż… tak już jest.

Materia Autyzmu jak i cała metoda HANDLE emanuje szacunkiem dla drugiego czlowieka, niezależnie od tego, jak bardzo zaburzone jest jego funkcjonowanie. Pogubionym rodzicom, pozwala dostrzec w dziecku mocne strony, dając tym samym nadzieję.

Więcej informacji tutaj.
Do kupienia tylko na www.rozwiazacautyzm.pl.

Zasób 5

W Drodze... – by z autyzmem żyło się łatwiej

W Drodze… to mój bezpłatny newsletter, który wydaję od wielu lat i który stworzyłam, by Cię inspirować, podtrzymywać na duchu, skłaniać do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Dzielę się w nim swoim doświadczeniem, swoimi obserwacjami i przemyśleniami dotyczącymi życia z autyzmem w tle. Informuję w nim także, co u mnie słychać, co zgłębiam, czego się uczę, czego uczę innych, więc jak chcesz być na bieżąco, zapisz się na mój newsletter* a w zamian zyskasz dostęp do dwóch seminariów, które dla Ciebie nagrałam.

Newsletter
w Drodze

Newsletter W Drodze – by z autyzmem żyło się łatwiej