Zapisy na szkolenia grupowe

Zapisy na szkolenia grupowe Oferuję różne możliwości szkolenia się u mnie podczas zajęć grupowych.

Zapraszam cię na szkolenia:

Jeżeli w Twoim mieście nie odbywają się aktualnie interesujące Cię szkolenia, poczekaj lub zamów szkolenie grupowe. Jedyne, czego potrzebujesz, to zebrać grupę 20 osób, a może już ją masz?

Zapisy na pracę indywidualną ze mną

Z uwagi na to, że indywidualny program, w którym prowadzę „moje” rodziny, wiąże się z mojej strony z dużym zaangażowaniem zarówno czasowym jak i mentalnym w jej sprawy, jestem w stanie w danym czasie służyć tylko określonej liczbie osób i dlatego potrzebujesz poczekać, aż otworzy się możliwość przyjęcia nowej rodziny.

Jeśli interesuje Cię indywidualna praca ze mną, zapisz się na listę osób oczekujących. Jak tylko to będzie możliwe, rozpoczniemy współpracę. Dziękuję za Twą cierpliwość.

Inne sprawy

Jeśli chcesz mnie zapytać o coś innego, napisz na adres info@mariajedral.pl. Zaznaczam, że nie udzielam pojedynczych porad na dany temat. Nie prowadzę pojedynczych konsultacji.

Zasób 5

W Drodze... – by z autyzmem żyło się łatwiej

W Drodze… to mój bezpłatny newsletter, który wydaję od wielu lat i który stworzyłam, by Cię inspirować, podtrzymywać na duchu, skłaniać do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Dzielę się w nim swoim doświadczeniem, swoimi obserwacjami i przemyśleniami dotyczącymi życia z autyzmem w tle. Informuję w nim także, co u mnie słychać, co zgłębiam, czego się uczę, czego uczę innych, więc jak chcesz być na bieżąco, zapisz się na mój newsletter* a w zamian zyskasz dostęp do dwóch seminariów, które dla Ciebie nagrałam.

Newsletter
w Drodze

Newsletter W Drodze – by z autyzmem żyło się łatwiej