Bezpłatne seminaria

Skąd biorą się trudne zachowania u dzieci z ASD ?

Nie wiesz , skąd się biorą trudne zachowania u Twojego dziecka ?
Zastanawiasz się , dlaczego tak trudno sobie z nimi poradzić ?
Jesteś zmęczona kolejną próbą opanowania ich ?
Zapraszam Cię na bezpłatne seminarium , podczas którego wyjaśnię , dlaczego trudne zachowania występują u dzieci z autyzmem oraz co sprawia , że trudno się z nimi uporać . Podzielę się także wskazówką , która pozwoli Ci lepiej zrozumieć Twoje dziecko i będzie wstępem do pracy nad trudnymi zachowaniami .
Powiem także , w jaki sposób możesz poznać klucz do poradzenia sobie z zachowaniami Twojego dziecka , które powodują u Ciebie szybsze bicie serca .
 
Wystarczy, że się zarejestrujesz, by móc odsłuchać seminarium pt. "Skąd biorą sie trudne zachowanai u dzieci z ASD?"
 
 
 
 
 
 
 
Wypełnij formularz :
captcha 
 

5 rzeczy , których należy unikać w komunikacji z dzieckiem z autyzmem

Któż nie chciałby doświadczyć satysfakcjonującej komunikacji z dzieckiem z autyzmem?
Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem takiego dziecka, czy też oddanym nauczycielem lub terapeutą, z pewnością marzy Ci się pełniejsza, bardziej radosna komunikacja. Często w najlepszej wierze, zupełnie nieświadomie, popełniasz wciąż te same błędy, które zamiast zwiększać umiejętności dziecka w komunikowaniu się, przynoszą odwrotny skutek. Dlaczego?
Ponieważ nie wiesz, czego nie robić i najczęściej właśnie to robisz.
Poznaj 5 rzeczy, których należy unikać w komunikacji z dzieckiem z autyzmem i zmień na zawsze podejście do pracy nad komunikacją.
Odsłuchaj BEZPŁATNEGO seminarium poświęconego komunikacji z dzieckiem z autyzmem. Podzielę się z Tobą nie tylko tym, czego nie robić, ale także praktycznymi wskazówkami do wykorzystania każdego dnia.
Nie możesz tego przegapić.
Wystarczy tylko wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres email, żeby się zarejestrować i już za chwilę możesz wziąć udział w moim seminarium pt. 5 rzeczy, których należy unikać w komunikacji z dzieckiem z autyzmem
 
 
 
 
 
Zamów   bezpłatną subskrypcję e-magazynu  „W Drodze...” , a od   razu będziesz mogła / mógł odsłuchać tego   bezpłatnego seminarium !
Wypełnij formularz :
captcha 

Znajdź nas na Facebooku

 
Copyright © 2019 Centrum Rozwoju Relacji Droga Maria Dąbrowska-Jędral. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.