Szkolenie HANDLE® I stopnia

To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie dla Ciebie, jeśli:

Poczułam się trochę „w skórze” ludzi z problemami. Szkolenie zwróciło uwagę na szczegóły, któ®e czasami umykają przy szybkim dążeniu do efektów

Kasia

Całościowe podejście do tematu całościowych zaburzeń przez pryzmat rzetelnej wiedzy połączonej z ogromną praktyką

Beata
HANDLE to akronim w języku angielskim, który oznacza Holistyczne Podejście do NeuroRozwoju i Efektywnego Uczenia się. To skuteczny program stworzony przez Judith Bluestone, który daje rodzicom i opiekunom osób z trudnościami łagodne narzędzia do pracy w warunkach domowych. HANDLE wykorzystuje zasadę tzw. Łagodnego Wzmocnienia® i jego celem jest uwolnienie potencjału osoby, by mogła pokonać swoje trudności i osiągnąć lepszą jakość życia. HANDLE każdego dnia wspiera rozwój każdego człowieka w nacechowany szacunkiem i akceptacją sposób poprzez proste, łagodne, oparte na ruchu ćwiczenia, by mógł on nieustannie podnosić jakość swojego funkcjonowania w świecie.

Warto! 🙂 Jeśli ktoś chce skonfrontować swoje umiejętności, podejście lub nauczyć się, to jest to odpowiednia metoda. Myślę, że warto zapoznać się z nią nie tylko w celach zawodowych, ale i do wykorzystania w relacjach osobistych, rodzinnych.

Barbara

Ciekawe, holistyczne, interdyscyplinarne podejście oraz spojrzenie na człowieka z trudnościami. Pomocne zarówno w pracy terapeutycznej, jak również w życiu codziennym. Prowadząca z dobrą energią, przygotowana merytorycznie, z doświadczeniem! 🙂

Kinga

Prowadzący: Maria Dąbrowska-Jędral, Certyfikowany Skriner i Instruktor I stopnia HANDLE.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu. Warunkiem jego otrzymania jest uczestnictwo w CAŁYM szkoleniu.

Cena obejmuje udział w zajęciach, materiały do zajęć, rekwizyty do ćwiczeń, przekąski oraz napoje w trakcie przerw.
Cena szkolenia 350-400 PLN w zależności od organizatora i lokalizacji.

W trakcie zajęć zaplanowane są trzy przerwy: 1-godzinna obiadowa oraz dwie przerwy 30-minutowe.

To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie dla Ciebie, jeśli:

A to wszystko we wspaniałej atmosferze akceptacji, otwartości i odkrywania. To jedyne szkolenie w swoim rodzaju. Jest wprowadzeniem do pracy według HANDLE i zarazem warunkiem odbywania kolejnych szkoleń HANDLE.

Serdecznie zapraszam!

Szkolenie odbywa się w Warszawie lub w dowolnym innym miejscu, kiedy zbierze się grupa minimum 20 osób. Masz taką grupę? Zamów szkolenie tutaj. Otrzymasz szczegółowe informacje nt. warunków.

Jeśli masz grupę 20 osób i chcesz, bym taki warsztat poprowadziła u Ciebie, zamów szkolenie tutaj a dostaniesz ode mnie szczegółowe informacje na temat warunków.

Metoda jest inspirująca i daje oprócz całej filozofii podejścia do drugiego człowieka gotowe materiały w postaci ćwiczeń, które możemy wykorzystać w pracy z dzieckiem

Beata

Ogromna wiedza instruktora. Przybliżenie metody HANDLE w jasny, przejrzysty sposób

Monika
Zasób 5

W Drodze... – by z autyzmem żyło się łatwiej

W Drodze… to mój bezpłatny newsletter, który wydaję od wielu lat i który stworzyłam, by Cię inspirować, podtrzymywać na duchu, skłaniać do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Dzielę się w nim swoim doświadczeniem, swoimi obserwacjami i przemyśleniami dotyczącymi życia z autyzmem w tle. Informuję w nim także, co u mnie słychać, co zgłębiam, czego się uczę, czego uczę innych, więc jak chcesz być na bieżąco, zapisz się na mój newsletter* a w zamian zyskasz dostęp do dwóch seminariów, które dla Ciebie nagrałam.

Newsletter
w Drodze

Newsletter W Drodze – by z autyzmem żyło się łatwiej