Skąd biorą się trudne zachowania u dzieci z ASD?

Nie wiesz , skąd się biorą trudne zachowania u Twojego dziecka ? Zastanawiasz się , dlaczego tak trudno sobie z nimi poradzić ? Jesteś zmęczona kolejną próbą opanowania ich ? Zapraszam Cię na bezpłatne seminarium , podczas którego wyjaśnię , dlaczego trudne zachowania występują u dzieci z autyzmem oraz co sprawia , że trudno się z nimi uporać . Podzielę się także wskazówką , która pozwoli Ci lepiej zrozumieć Twoje dziecko i będzie wstępem do pracy nad trudnymi zachowaniami . Powiem także , w jaki sposób możesz poznać klucz do poradzenia sobie z zachowaniami Twojego dziecka , które powodują u Ciebie szybsze bicie serca . Wystarczy, że się zarejestrujesz, by móc odsłuchać seminarium pt. “Skąd biorą się trudne zachowania u dzieci z ASD?

5 rzeczy, których należy unikać w komunikacji z dzieckiem z autyzmem

Któż nie chciałby doświadczyć satysfakcjonującej komunikacji z dzieckiem z autyzmem? Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem takiego dziecka, czy też oddanym nauczycielem lub terapeutą, z pewnością marzy Ci się pełniejsza, bardziej radosna komunikacja. Często w najlepszej wierze, zupełnie nieświadomie, popełniasz wciąż te same błędy, które zamiast zwiększać umiejętności dziecka w komunikowaniu się, przynoszą odwrotny skutek. Dlaczego? Ponieważ nie wiesz, czego nie robić i najczęściej właśnie to robisz. Poznaj 5 rzeczy, których należy unikać w komunikacji z dzieckiem z autyzmem i zmień na zawsze podejście do pracy nad komunikacją. Odsłuchaj BEZPŁATNEGO seminarium poświęconego komunikacji z dzieckiem z autyzmem. Podzielę się z Tobą nie tylko tym, czego nie robić, ale także praktycznymi wskazówkami do wykorzystania każdego dnia. Nie możesz tego przegapić. Wystarczy tylko wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres email, żeby się zarejestrować i już za chwilę możesz wziąć udział w moim seminarium pt. 5 rzeczy, których należy unikać w komunikacji z dzieckiem z autyzmem

Zapisz się na bezpłatny magazyn W Drodze...

*Chcąc odsłuchać nagrania, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie magazynu „W Drodze…”. W każdej chwili możesz anulować jego subskrypcję. Podając swoje imię oraz adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danym przez Centrum Rozwoju Relacji DROGA Maria Dąbrowska-Jędral do celów realizacji złożonego zamówienia oraz otrzymywania e-magazynu „W Drodze…”.
Nikomu Twoich danych nie udostępnimy ani nie wykorzystamy ich w żadnym innym celu.

...a w podziękowaniu odsłuchaj dwóch seminariów bezpłatnie!

Zasób 5

W Drodze... – by z autyzmem żyło się łatwiej

W Drodze… to mój bezpłatny newsletter, który wydaję od wielu lat i który stworzyłam, by Cię inspirować, podtrzymywać na duchu, skłaniać do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Dzielę się w nim swoim doświadczeniem, swoimi obserwacjami i przemyśleniami dotyczącymi życia z autyzmem w tle. Informuję w nim także, co u mnie słychać, co zgłębiam, czego się uczę, czego uczę innych, więc jak chcesz być na bieżąco, zapisz się na mój newsletter* a w zamian zyskasz dostęp do dwóch seminariów, które dla Ciebie nagrałam.

Newsletter
w Drodze

Newsletter W Drodze – by z autyzmem żyło się łatwiej